Aholi muammolari o‘z yechimini topmoqdaHududlarda aholi muammolarini hal etish, bunyodkorlik va obodonlashtirish ishlariga ko‘maklashish maqsadida Prezident Administratsiyasi, Xalq qabulxonasi, mas’ul tashkilot va idora rahbarlaridan tashkil topgan Respublika ishchi guruhi o‘z faoliyatini Toshkentda davom ettirdi.
26.03.2025 | Yangiliklar
Sayyor qabul: davlat xizmatiga ochiq yo‘lDavlat xizmatini rivojlantirish agentligi Andijon viloyat filiali tashabbusi bilan Andijon qishloq xo‘jaligi va agrotexnologiyalari institutida sayyor qabul o‘tkazildi.
25.03.2025 | Yangiliklar
Aholi muammolari o‘rganilib, amaliy yordam ko‘rsatilmoqdaToshkent shahrida kambag‘allikni qisqartirish va aholini ish bilan ta’minlashga qaratilgan tadbirlar davom etmoqda. Shu maqsadda “Issiqlik elektr stansiyalari” AJ ishchi guruhi mahallalarda fuqarolarni qiynab kelayotgan muammolarni o‘rganib, ularga amaliy yordam ko‘rsatmoqda.
24.03.2025 | Yangiliklar
Inspeksiya tomonidan aholi muammolari o‘rganilmoqdaTexnik jihatdan tartibga solish sohasida nazorat inspetsiyasi tomonidan ham aholi muammolarini o‘rganish, ularga tegish yo‘l-yo‘riqlar ko‘rsatish borasida samarali ishlar olib borilmoqda.
23.03.2025 | Yangiliklar
Ishchi guruhi YangioboddaRespublika ishchi guruhi a’zolari Jizzax viloyatining Yangiobod tumanida bo‘lib, mahallalarni ijtimoiy-iqtisodiy rivojlantirish, infratuzilmani yaxshilash, qurilish va obodonlashtirish hamda kambag‘allikni qisqartirish borasida amalga oshirilayotgan ishlar bilan tanishdi.