Аҳоли муаммолари ўз ечимини топмоқдаҲудудларда аҳоли муаммоларини ҳал этиш, бунёдкорлик ва ободонлаштириш ишларига кўмаклашиш мақсадида Президент Администрацияси, Халқ қабулхонаси, масъул ташкилот ва идора раҳбарларидан ташкил топган Республика ишчи гуруҳи ўз фаолиятини Тошкентда давом эттирди.
26.03.2025 | Янгиликлар
Сайёр қабул: давлат хизматига очиқ йўлДавлат хизматини ривожлантириш агентлиги Андижон вилоят филиали ташаббуси билан Андижон қишлоқ хўжалиги ва агротехнологиялари институтида сайёр қабул ўтказилди.
25.03.2025 | Янгиликлар
Аҳоли муаммолари ўрганилиб, амалий ёрдам кўрсатилмоқдаТошкент шаҳрида камбағалликни қисқартириш ва аҳолини иш билан таъминлашга қаратилган тадбирлар давом этмоқда. Шу мақсадда “Иссиқлик электр станциялари” АЖ ишчи гуруҳи маҳаллаларда фуқароларни қийнаб келаётган муаммоларни ўрганиб, уларга амалий ёрдам кўрсатмоқда.
24.03.2025 | Янгиликлар
Инспекция томонидан аҳоли муаммолари ўрганилмоқдаТехник жиҳатдан тартибга солиш соҳасида назорат инспецияси томонидан ҳам аҳоли муаммоларини ўрганиш, уларга тегиш йўл-йўриқлар кўрсатиш борасида самарали ишлар олиб борилмоқда.
23.03.2025 | Янгиликлар
Ишчи гуруҳи ЯнгиободдаРеспублика ишчи гуруҳи аъзолари Жиззах вилоятининг Янгиобод туманида бўлиб, маҳаллаларни ижтимоий-иқтисодий ривожлантириш, инфратузилмани яхшилаш, қурилиш ва ободонлаштириш ҳамда камбағалликни қисқартириш борасида амалга оширилаётган ишлар билан танишди.